Tags

Related Posts

Share This

Pułapka na krewetki

Pułapka na krewetki.

Wiele osób próbuje bezskutecznie wyłapać nadmiar krewetek z zarośniętego akwarium. Ciężko jest manewrować siatką do łapania ryb. Warto pomyśleć nad czymś skutecznym a zarazem prostym w zrobieniu tego na własną rękę.

Do wykonania pułapki będzie nam potrzebna butelka po napoju o pojemności ok 0,5 l. Taka butelkę dokładnie myjemy pod bieżącą wodą. Górną część odcinamy za pomocą noża i wkładamy do góry nogami na swoje miejsce (po uprzednim odkręceniu nakrętki). Do środka sypiemy ulubiony pokarm naszych krewetek. Tak przygotowana pułapkę zalewamy wodą i wkładamy do akwarium. Na czas umieszczenia pułapki najlepiej wyłączyć światło w akwarium. Dajmy krewetkom 20-30 minut i po tym czasie wyjmijmy butelkę z wody razem z zawartością krewetkową. Krewetki, które wejdą przez delikatna szyjkę butelki nie będą w stanie znaleźć wyjścia z pułapki dzięki czemu unikniemy zniszczenia aranżacji i zaoszczędzimy czasu.

When a continuous stream of fear, anxiety, and worries seizes our frontal lobes, our https://www.midnightpapers.com/ ability to think through experiences and challenges is compromised